Újabb ország kap rajtunk keresztül gázt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Gazprom orosz gázipari cég pénteken 106 millió köbméter földgáz szállításáról kötött megállapodást a Boszniai Szerb Köztársasággal.
A Gazprom közleménye szerint az idén július és a jövő év vége közötti időszakra vonatkozó szerződést az orosz vállalat a GAS RES helyi gázszolgáltatóval írta alá.
Az orosz gázexport Magyarországon és Szerbián keresztül történik majd.


