Húsz embert vittek kórházba egy budaörsi ipartelepről
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHúsz embert visznek kórházba egy budaörsi ipartelepről, mert felmerült a gyanú, hogy egészségre ártalmas anyagot tartalmazó folyadékot fogyasztottak - tájékoztatta az Országos Mentőszolgálat kommunikációs és PR-igazgatója az MTI-t.
Győrfi Pál közölte: bár az érintettek panaszmentesek, a mentők mindannyiukat kórházba viszik kivizsgálásra.


