Lezárták az egyik magyar-ukrán határátkelőt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMűszaki hiba miatt szünetel az átkelés a Beregsurány és Asztély közötti magyar-ukrán határállomáson hajnaltól - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
Az átkelőhelyen a belépő személygépkocsik esetében többórás várakozás alakult ki emiatt.
A rendőrség azt javasolja, hogy az utazók a hiba elhárításáig válasszanak másik határállomást. Az éjjel-nappal nyitva tartó Záhony és Csap, a Tiszabecs és Tiszaújlak, valamint a 8 órától 16 óráig nyitva tartó Lónya és Harangláb, illetve a 7 és 19 óra között nyitva lévő Barabás és Mezőkaszony közötti állomáson az átkelés akadálytalan.


