Gázolt a 3-as metró a Klinikáknál
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságElgázolt egy embert a 3-as metró a Klinikák megállónál kedden kora délután - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kisdi Máté elmondta: a baleset sérültjének kiemelése folyamatban van.
A Budapesti Közlekedési Központ Facebook-oldalán azt írták, pótlóbusz jár a 3-as metró helyett a Nagyvárad tér és a Deák Ferenc tér között.


