Átköltöztetik az újbudai gyermekrendelőt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKözel kétmilliárd forintból bővítik Újbuda gyermekegészségügyi járóbeteg-ellátását – jelentette be az egészségügyért felelős államtitkár hétfőn sajtótájékoztatón, Budapesten.
Ónodi-Szűcs Zoltán elmondta, a XI. kerületi Szent Kristóf Szakrendelő gyermek járóbeteg-szakellátását költöztetik át a szomszédos volt iskolaépületbe annak átalakítása után.
A beruházás 2018 első negyedévében kezdődik, a befejezés várhatóan 2019-ben lesz.


