Felsővezeték szakadás miatt borult fel a vonatközlekedés
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMűszaki hiba miatt nem járnak a vonatok Budaörs és Biatorbágy között, emiatt jelentősen hosszabb a menetidő a Budapest-Győr-Hegyeshalom, a Győr-Sopron és a Győr-Szombathely vasútvonalon – közölte a Mávinform kedden.
A közlemény szerint reggel fél kilenckor Budaörs és Biatorbágy között megrongálódott a felsővezeték, emiatt ideiglenesen nem közlekednek a vonatok. A MÁV-START vonatpótló buszokkal tervezi az utasok elszállítását, azonban a buszok beállítása időbe telik – tették hozzá.


