Január 23.csütörtök 12:17 klub A rendőrség fél kiló amfetamint talált egy ferencvárosi klubbanA gyanú szerint a tulajdonos árusította a kábítószereket, az amfetamin mellett 70 kábítószergyanús tablettát és marihuánát is találtak a helyszínen. MTI
December 28.szombat 11:30 rendőrség Egymilliárd dolláros kábítószerfogási rekord született Uruguayban MTI
November 16.szombat 12:53 ORFK Majdnem 200 milliót ásott el kertjében egy biatorbágyi drogkereskedő MTI
Szeptember 18.szerda 12:51 kábítószer-kereskedelem Több mint egy kilogramm metamfetamint talált a rendőrség MTI