Június 16.kedd 7:01 közlekedés Nagyon pórul járhatnak a magyarok Ausztriában: új közlekedési rendet vezettek be, 2000 eurós bírság lehet a vége – kamerákkal rögzítik a járművek rendszámaitAz új rendszer a külföldi turistákat és az ingázókat is érinti Ausztriában. VG
November 18.szombat 10:35 Tatabánya Ismét Budapestig közlekednek és onnan indulnak a nemzetközi vonatok VG
Február 16.csütörtök 12:23 villamos Vasárnaptól változik a Móricz Zsigmond körteret érintő villamosok közlekedése MTI