BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Júliusban újra Budapestre jön a Depeche Mode

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Öt év után újra turnéra indul jövőre a Depeche Mode. A 42 éve működő brit zenekar a Memento Mori című világ körüli koncertsorozat részeként 2023. július 28-án a Puskás Arénában lép fel. A turné, amely az együttes jövő tavaszra tervezett új albumát népszerűsíti, 2023. március 23-án indul az egyesült államokbeli Sacramentóban – közölte a szervező Live Nation, összhangban a zenekar keddi berlini bejelentésével. A Memento Mori turné a Depeche Mode azonos című, tizenötödik stúdióalbumának tavaszi megjelenését követően indul, immár az idén májusban elhunyt alapító tag, Andrew Fletcher nélkül.

A mintegy 35 milliós rajongótáborral rendelkező zenekar eddigi stúdióalbumai több mint húsz ország slágerlistáján jutottak a top 10-be. 

Több mint 100 millió eladott albummal a Depeche Mode minden idők egyik legnépszerűbb elektronikus zenekara.

Az együttes 1985-ben koncertezett először Magyarországon (akkor a fővárosi Volán-pályán léptek fel), legutóbb 2018-ban a soproni VOLT Fesztiválon játszottak hazánkban, ez volt a brit csapat első magyarországi fesztiválkoncertje a korábbi stadion- és arénafellépések után.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.