Nyárig marad a veszélyhelyzet
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMeghosszabbította az ukrajnai háború miatt bevezetett veszélyhelyzetet Orbán Viktor miniszterelnök. A kormányfő az éjjel megjelent Magyar Közlönyben szereplő rendelet szerint 210 napra hosszabbította meg a veszélyhelyzetet.
Ennek értelmében jövő június végéig életben marad a rendelkezés.


