Két baleset miatt torlódnak az autók az M7-esen a Balaton felé
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKét baleset, öt autó ütközése miatt az M7-esen Sukoró térségében egy sávon halad a forgalom, torlódnak a járművek a Balaton felé.
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján azt írta, előbb a sztráda 48-as kilométerénél két személygépkocsi ütközött össze, majd a lassuló forgalomban további három jármű. A helyszínelés és a műszaki mentés megkezdődött, jelenleg – rendőri irányítás mellett – a külső sávon halad a forgalom. Az Útinform tájékoztatása szerint a torlódás két kilométeres.


