BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Technikai malőr miatt az összes Decathlon zárva van

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A cég arra számít, hogy legkésőbb kora délutánig elhárítják az informatikai hibát, és kinyitnak. A webshop továbbra is változatlanul üzemel.

Informatikai probléma miatt nem nyitottak ki a Decathlon Magyarország áruházai csütörtökön délelőtt; a cég arra számít, hogy legkésőbb kora délutánig elhárítják a hibát, és kinyitnak.

A társaság az MTI érdeklődésére közölte, csak eurós árakat tudtak volna nyomtatni, a rendszerük nem állt át magyar forintra, így nem tudtak volna blokkot adni.

Fotó: AFP

A Decathlon honlapján délelőtt közölte,

„technikai okok miatt átmenetileg egyik áruházunk sem elérhető, webshopunk azonban továbbra is változatlanul üzemel”.

A szolnoki és az egri áruház már kinyitott, a többi 22 áruháznál is folyamatban van a hiba elhárítása, amely a kora délutáni órákban legkésőbb befejeződik – tették hozzá.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.