BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Jelzáloghitel minden célra

A Budapest Mikro Jelzáloghitel olyan, magáningatlan fedezete mellett nyújtott szabad felhasználású konstrukció, amelyben a Budapest Bank kezdő - legalább 3 hónapja működő - és már működő vállalkozásoknak nyújt finanszírozási támogatást. A kölcsön tetszőleges célra felhasználható, tehát a bank nem vizsgálja a hitel célját és a felhasználás módját sem.

A kölcsön révén a rendelkezésre álló magántulajdonú ingatlan értékesítés nélkül hasznosítható a vállalkozásban, és az igénylésnél az sem jelent akadályt, ha a vállalkozásnak még nincs lezárt pénzügyi éve. Emellett hitelhez juthatnak olyan vállalkozások is, amelyek gazdálkodásuk, pénzügyi helyzetük megítélése alapján egyébként nem minősülnének hitelképesnek.

A hitel maximális lejárata öt év, összege egy- és tízmillió forint között változhat. A kölcsön devizaneme lehet forint, svájci frank, dollár és euró egyaránt. A kamaton túl a hitelösszegre vetítve kétszázalékos kezelési költséget alkalmaz a hitelintézet, illetve 40 ezer forintos szerződéskötési díjjal kell számolni. (A devizahiteleknél ez 160 eurót, 250 svájci frankot, illetve 220 dollárt jelent.) (BM)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.