Saját szurkolói fütyülték ki a csatárt
Saját csapata szurkolóinak viselkedése miatt méltatlankodott Jan Schlaudraff, a labdarúgó Bundesligában szereplő Alemannia Aachen válogatott támadója.
A futballistát az háborította fel, hogy a legutóbbi fordulóban az aacheni drukkerek közül többen minden labdaérintésénél kifütyülték őt, mivel a bajnokság végén a Bayern Münchenhez szerződik.
"Egyszerűen nem hiszem el, hogy vannak ilyen korlátolt emberek - bosszankodott Schlaudraff. - Június 30-ig, a szerződésem lejártáig mindent megteszek az Aachen sikeréért, ezt szombaton is bebizonyítottam. Egyébként sem értem, miért kezelnek úgy, mint aki ártott a klubnak. Elfogadtam egy számomra előnyös ajánlatot, ahogy ez már több tízezer futballistával megtörtént."
Hétvégi találkozóján az ő találatával egyenlített a Mainzot végül 2-1-re legyőző aacheni csapat, a támadó a rá jellemző látványos gólöröm helyett visszafogottan ünnepelt.
"Az engem szidalmazók elvették a kedvem a nagy örömködéstől. Kész szerencse, hogy legalább a gólomnál nem fütyültek ki."


