BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Oszlatás!

Miután a tüntetők elérték az Operaház környékét, a rendőrség vízágyúkkal és gumilövedékekkel elkezdte oszlatni a tömeget, csakúgy mint a belváros egyes pontjain, többek között a Nagymező utcánál és a Bajcsy-Zsilinszky körútnál.

A csoportok kövekkel, Molotov-koktélokkal dobálták a felvegyverkezett rendőröket, illetve több autót is felgyújtottak, de megtámadták az új vízágyút is és autót borítottak fel.

A rendőrök elfogták és bilincsben vitték el  Torockait a Nagymező utcából.

A HírTV beszámolója szerint, sok járókelőt is igazoltattak a rendőrök, egyikük lakcímkártyáját kettétörték.

Sérültekről egyelőre nem tudni, a  rendőrség helikopterekkel pásztázza a környéket.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.