BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Kocsmai sörözés 2 300 forintos órabérért - Ivótársat keresnek

Mike Hammond falujának postahivatalában tett ki hirdetést: ivótársat keresett édesapjának.

A vállalkozó kedvűnek a 88 éves idősek otthonában élő Jacket kell kísérnie Dél-Anglia kocsmáiban – írja a Reuters. A pályázat nyertese utazási- és fogyasztási költségein túl 7 fontot (2 300 forintot) kap óránként.

A jelentkezők közül végül kettőt választott ki, egy nyugdíjas orvos és egy veterán fog osztozkodni a feladaton. „Így édesapám hetente többször is fog tudni inni egy pofa sört. Háromszor az új barátaival, kétszer velem” – mondta Hammond. „Vissza akarok adni neki egy darabot régi életéből.”

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.