BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Veretlenül lett a Kemény-csapaté az ING-kupa

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Tornagyőztesként szállhatott vízbe vasárnap kora délután a magyar férfi vízilabda-válogatott a görögök ellen a szombathelyi ING-kupán, amelyet újabb sikerével százszázalékos mérleggel nyert meg.

MAGYARORSZÁG—GÖRÖGORSZÁG 12—11 (2—4, 2—1, 3—1, 5—5)

A magyar góldobók: Molnár 3, Varga Dénes, Hosnyánszky 2-2, Gór-Nagy, Kiss G., Szivós, Benedek, Varga Dániel 1-1.

A másik vasárnapi találkozón: Montenegró— Németország 9—7 (2—2, 3—2, 2—2, 2—1)

Az ING Kupa végeredménye: 1. Magyarország 6 pont, 2. Montenegró 4, 3. Németország 2, 4. Görögország 0.

A torna legjobbja Madaras Norbert lett.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.