Kézilabda: a szünetben két góllal vezetünk a románok ellen
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz olimpiai nőikézilabda-torna negyeddöntőjében Magyarország két góllal vezet a szünetben Románia ellen (16-14). A román csapat egyszer sem vezetett az első félidőben.


