Megvan a második arany - Nyert a Kovács-Janics páros
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságElső lett a Kovács Katalin-Janics Natasa kajak kettes 500 méteren a pekingi olimpián. A magyar egység meggyőző fölénnyel nyerte meg a versenyt. A páros ezzel megvédte az Athénban szerzett olimpiai címét. Meglepetésre az előzetesen nagy ellenfélnek tartott német páros nem jutott fel a dobogóra.


