Orosz gépek bombáztak egy grúz várost
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHárom orosz harci gép Grúzia területét bombázta - állította pénteken a grúz belügyminisztérium szóvivője.
"Három orosz Szu-24-es repülőgép hatolt be a grúz légtérbe pénteken. Egyikük bombákat dobott le Kareli település rendőrőrse közelében" - idézi a szóvívő szavait a Hírszerző az MTI alapján. A grúz település a szeparatista Dél-Oszétia területétől nem messze helyezkedik el, ahol jelenleg a grúz hadművelet zajlik.


