Szinte biztos, januártól nem kell vízum az USA-ba
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSzinte bizonyos, hogy a szeptember végén záruló amerikai pénzügyi évben az elutasított amerikai vízumkérelmek aránya Magyarországon tíz százalék alatt lesz, így január közepétől a magyarok is vízummentesen utazhatnak majd be az Egyesült Államokba - idézi Somogyi Ferenc washingtoni nagykövet szavait a KlubRádió az MTI alapján.
Emlékeztetett arra, a mutató már tavaly is épphogy meghaladta a vízummentesség feltételeként szabott küszöböt, 10,3 százalék volt.


