BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A célját teljesítette a férfiválogatott

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A 11. helyen zárt a magyar férfiválogatott a Szentpéterváron zajló asztalitenisz Európa-bajnokságon, miután a kedd délelőtti helyosztón 3-1-re legyőzte a Zoran Primorac nélkül felálló horvátokat.

A hazai szövetségtől származó információ szerint a győzelmet Nagy Krisztián biztosította be, aki első meccsén mérkőzéslabdáról szenvedett vereséget Gacinától, a második összecsapásán azonban javított és kétszettes hátrányból fordított az ellen a Kolarek ellen, akivel együtt játszik majd a párosok versenyében. A roppant fiatalnak számító gárda szereplése jónak mondható,  hiszen célját – a legmagasabb osztályban maradást – elérte.

A férfiaknál a döntőben a címvédő német válogatott a Vlagyimir Szamszonov vezérelte fehérorosz együttessel mérkőzik majd magyar idő szerint 17 órától.

Magyarország – Horvátország 3-1
Nagy Krisztián – Andrej Gacina 2:3 (-4, 8, 6, -11, -9)
Zombori Dávid – Tomislav Kolarek 3:1 (-9, 6, 10, 9)
Pázsy Ferenc – Ronald Redjep 3:0 (11, 5, 6)
Nagy – Kolarek 3:2 (-9, -9, 5, 8, 5)

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.