Már szétlopták a vasúti katasztrófát okozó vonat roncsait
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEgymillió forintot érő vasat vágtak ki fémtolvajok a hétfőn vasúti katasztrófát okozó, jelenleg a ceglédi pályaudvaron veszteglő vonat ronacsaiból - írja a Bors, melyet a Híradó idéz.
A lap információit a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletese is megerősítette, de azt mondta: a rendőrség által felkért szakértők már befejezték a vonat vizsgálatait, így a lopás nem befolyásolja az eljárást.


