Friderikusz könyv: kezdődik a per?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz MTV híradósa Friderikusz könyve miatt háborodott fel annyira, hogy rágalmazásért beperelte a tévést - tudósít a Hírszerző.
Friderikusz Sándor könyvében azt állítja: Pálffy István a TV2-s időszakban rendszeresen ittasan vezette a Jó estét, Magyarországot, Jaguarját pedig a csatorna dolgozói fizetésének terhére vették neki.
"Nálam sokkal jelentősebb személyiségekről is olyanokat állít, ami tűrhetetlen" - jelentette ki felháborodva Pálffy


