Megválasztották Schmitt Pált az Országgyűlés elnökének
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMegválasztották a fideszes Schmitt Pált a parlamenti elnöknek az új Országgyűlés alakuló ülésén.
A képviselők 353 igen és 17 nem szavazattal hozták meg döntésüket.
A Ház alelnökének választották meg Lezsák Sándort és Jakab Istvánt a Fidesz, Latorcai Jánost a KDNP, Ujhelyi Istvánt az MSZP, valamint Balczó Zoltánt a Jobbik részéről.


