Felgyújtott egy migráns egy sátrat Röszkén
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságFelgyújtott egy sátrat egy migráns a röszkei gyűjtőpontnál, a rendőrök gyorsan eloltották a tüzet két poroltóval - közölte a rendőrség.
A bevándorló indítéka az MTI tudósítása szerint "egyértelmű volt": mindenáron tovább akart menni Németországba.
Az őrök észlelték a tüzet, két poroltóval oltották el. Ismeretlen tettes ellen folyik eljárás, mert nem találták meg az elkövetőt.


