Erzsébet-utalványt kapnak a migránshelyzetben helytálló rendőrök
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságBalog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere délelőtt sajtótájékoztatót tartott Szegeden, ahol elmondta, hogy járt a határon, és megállapította, hogy a rendőrök helyt álltak a nehéz helyzetben, amiért majd Erzsébet-utalványt kapnak, hogy tudjanak pihenni, üdülni - írja a 444.hu.
A miniszter szerint eddig a rendvédelmi szerveknek, az egészségügyi és segélyszervezeteknek összehangolt munkával sikerült megakadályozniuk a humanitárius katasztrófát.


