BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Újra kinyitott minden magyar határátkelő

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Elhárították az informatikai hibát, újra folyamatos az átkelés azon a hat Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei határállomáson, ahol  reggel óta szünetelt a beléptetés Magyarország területére - közölte a térségi rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Fehérvári Marietta elmondta, hogy a hibát 13:30 órára sikerült elhárítaniuk az informatikai szakembereknek.

A beléptetési szünet a barabás-mezőkaszonyi, a lónya-haranglábi, a tiszabecs-tiszaújlaki, a beregsurány-asztélyi és a záhony-csapi magyar-ukrán, valamint a vállaj-csanálosi magyar-román határállomást érintette.

Három helyen - a barabási, a beregsurányi és a záhonyi átkelőhelyen - alakult ki nagyobb torlódás az informatikai rendszer meghibásodása miatt, ott egy és három óra közötti várakozásra számíthatnak az utazók a határátlépésnél.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.