Az elnök feloszlatná az Országos Roma Önkormányzatot
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz Országos Roma Önkormányzat (ORÖ) feloszlatását fogja kezdeményezni a szervezet elnöke a következő közgyűlésen.
Hegedüs István (Lungo Drom) budapesti sajtótájékoztatón közölte: a következő közgyűlésen javasolja majd, hogy az ORÖ oszlassa fel magát. A feloszlatáshoz a képviselők minősített többségének támogatására lenne szükség - jegyezte meg.
Az ORÖ rendes közgyűlését a költségvetés miatt február 15-ig mindenképpen összehívja - mondta.


