Varsóba látogat Orbán Viktor
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságOrbán Viktor kormányfő szeptember 22-én Lengyelországba látogat, ahol Beata Szydlo lengyel kormányfővel tárgyal – erősítette meg az erről szóló lengyel sajtóhíreket Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke hétfőn az MTI-nek.
Közlése szerint a hivatalos látogatás során Lengyelország legfőbb közjogi méltóságaival terveznek találkozót, de a részletes program még egyeztetés alatt áll, később adnak róla tájékoztatást.


