Ketten meghaltak egy közúti balesetben
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHalálos baleset történt a 83-as úton.
Két autó karambolozott Győr és Győrszemere között a 83-as úton, két ember a helyszínen meghalt, többen megsérültek – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság. A főút érintett szakaszát a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták.


