BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Marokkóba utazott Kövér László

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A házelnök Rabatban megbeszélést folytat vendéglátójával.

Hivatalos látogatásra Marokkóba utazott vasárnap Kövér László, az Országgyűlés elnöke – közölte Szilágyi Zoltán, az Országgyűlés sajtófőnöke.

Kövér László, az Országgyûlés elnöke
Forrás: MTI/Filep István

A házelnök Rabatban megbeszélést folytat vendéglátójával, Habib el-Malkival, a Marokkói Királyság képviselőházának elnökével, illetve Hákim Bencsamacs felsőházi elnökkel, találkozik a marokkói parlament magyar-marokkói baráti tagozatának tagjaival valamint Szaad-Eddin el-Otmáni

miniszterelnökkel, Neszer Burita külügyminiszterrel és Szaid Amzazi, oktatásért, szakképzésért és kutatásért felelős miniszterrel.

Kövér László Marrákesben megbeszélést folytat Karim Kaszi-Laluval, Marrákes régió kormányzójával.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.