Elbontják a régi átkelőt a szlovák-magyar határon
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz M15 autóút M1-Rajka országhatár közötti szakaszának bővítése keretében megkezdődött a rajkai határátkelőhely bontása.
Az M15 autóút M1-Rajka országhatár közötti szakaszának bővítése keretében megkezdődött a rajkai határátkelőhely bontása – közölte Facebook-oldalán a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.

Mint írják, a közlekedők a beruházás eredményeként akadálymentesen, 130 km/h óra sebességgel tudják majd megközelíteni Szlovákiát.


