BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Fertőzés miatt nem léphet pályára a magyar fociválogatott csapatkapitánya

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Szalai Ádám koronavírusos.

Szalai Ádám, a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya koronavírusos, ezért nem léphet pályára vasárnap az Albánia, illetve szerdán az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn.

Fotó: Illyés Tibor/MTI

A magyar szövetség szombaton közösségi oldalán jelentette be, hogy pozitív lett a német élvonalbeli FSV Mainz 05 csatárának PCR-tesztje.

Szalai Ádámot azonnal elkülönítették, és hamarosan elhagyja a válogatott edzőtáborát.

Egy stábtag tesztelését érvénytelen eredmény miatt szombat reggel megismételték.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.