Elhunyt a metrógázolás áldozata
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHalálra gázolt a 2-es metró egy embert a Kossuth Lajos téri állomáson pénteken kora délután, ezért nem járnak a szerelvények a Déli pályaudvar és a Deák Ferenc tér között – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK), a katasztrófavédelem és a rendőrség.

A BKK Info oldal információi szerint a kimaradt szakaszon metrópótló autóbuszokkal közlekedhetnek az utasok.
A pótlóbuszok megállnak a Mechwart ligetnél, a Margit híd budai hídfőjénél és a Jászai Mari térnél, de nem érintik a Batthyány teret – írták.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyelete megerősítette az MTI információját, hogy az elgázolt ember meghalt.


