Újra koronavírusos lett Kapás Boglárka
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMegviseli a betegség az olimpiai bajnok úszónőt.
Ismét elkapta a koronavírust Kapás Boglárka
– írja a Nemzeti Sport.
Az olimpiai bronzérmes, világ- és Európa-bajnok úszónő először 2020 márciusában volt Covidos, és most újra beteg lett.

Az Instagram-oldalán azt írta az éjjel, hogy már két napja lázas, és megviseli a betegség. Miközben gőzerővel készülne az augusztus 11-én kezdődő Európa-bajnokságra.


