Frontálisan ütközött két személyautó a 4-es főúton
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKét személyautó frontálisan összeütközött szombaton a 4-es főúton Ebes és Debrecen között, az útszakaszt teljes szélességében lezárták – közölte a katasztrófavédelem.
Az ütközés következtében az egyik gépkocsi kigyulladt, a tüzet a debreceni és a hajdúszoboszlói hivatásos tűzoltók oltották el. Kiszabadítottak egy beszorult embert is a járműből.


