Rosszul lett egy képviselő, félbeszakították a parlamenti ülést
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA szerdai szlovák parlamenti ülés közben összeesett az egyik képviselő – írja az Új Szó. Juraj Blanár (Smer – Irány Szlovák Szociáldemokrácia), a parlament alelnöke megszakította a parlament ülését,
miután váratlanul rosszul lett az ĽSNS egyik képviselője, Martin Belusky.

Fotó: Wolfgang Kaehler
Az ĽSNS képviselőjét a helyszínen ellátták, majd kórházba szállították. Michaela Jurcová, Boris Kollár (Sme rodina) házelnök szóvivőjének tájékoztatása szerint Belusky eszméleténél van, állapota stabil.
A parlament ülését 15 órakor folytatták.


