„Kormányülés, a döntésekről beszámolok hamarosan” – írta ki a közösségi oldalára Orbán Viktor miniszterelnök szerda délután, ezzel egy időben a Kormányzati Tájékoztatási Központ azt közölte a szerkesztőségünkkel, hogy csütörtökön 10 órától kormányinfót tart Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter és Vitályos Eszter kormányszóvivő.
Hogy milyen döntések születhettek a mai kormányülésen, nem teljesen világos, de talán köze lehet ahhoz, amiről Nagy János, a Miniszterelnöki Programirodát vezető államtitkár is posztolt a tanácskozás közben. Azt írta, hogy
napirenden – többek között – a kistelepülések támogatása. Részletek a holnapi kormányinfón.
Az sem zárható ki, hogy esetleg az árrésstopról tájékoztat a miniszterelnök. Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerda reggel a minisztérium videójában lengette be, hogy a 30 alapvető élelmiszeren kívül további élelmiszerekre is korlátozást vezethet be a kabinet.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.