Lemondott Novák Előd
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságVisszaadja országgyűlési képviselői mandátumát a jobbikos Novák Előd.
A politikus a lemondását azután jelentette be, hogy a párt képviselőcsoportja bizalmi szavazást tartott személyéről.
Novák is azok között volt, akikről Vona Gábor, a Jobbik elnöke megmondta, hogy nem szeretné őket alelnökként. Ennek ellenére megpróbált elindulni az alelnöki posztért, de nem járt sikerrel.

