Korlátozzák a forgalmat éjszakánként az Erzsébet hídnál
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz Erzsébet híd pesti hídfőjéhez közel a szakemberek a dilatációs szerkezeteket javítják, ezért október 24-től november 15-ig este 10 és reggel 5 óra között Buda felé csak egy forgalmi sávon lehet majd közlekedni – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK)

A nappali időszakban a jelenlegi, távhővezeték-építés miatt kialakított forgalomkorlátozáshoz kapcsolódva a munkaterület mellett Buda irányában két forgalmi sávot jelölnek ki. A munkálatok a Budáról Pest felé tartó forgalmat a jelenlegi korlátozásnál nagyobb mértékben nem érintik.


