BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Vásárolgat a Fotex

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Összesen mintegy 11 millió forintot költött saját részvények vásárlására az utóbbi három napban a Fotex. A társaság tegnap közölte, hogy hétfőn 20 ezer papírt vett 136 forintos átlagáron. Korábban azt jelentették be, hogy pénteken 30 ezret vásároltak ugyancsak 136 forintos átlagáron, egy nappal korábban pedig 30 ezret 132 forintos átlagáron. Ezzel a társaság tulajdonában lévő sajátrészvény-állomány 1,37 millió darabosra emelkedett, ami a jegyzett tőke 1,9 százalékának felel meg. A részvényvásárlás okát eddig nem hozták nyilvánosságra. (VG)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.