OMV: repoügylet a Mol-papírokkal
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMost kihelyez az OMV 4,5 millió Mol-részvényt, márciusban visszaveszi.
Az OMV egy újabb repo ügylet keretében 4,5 millió Mol részvényt helyezett ki, ez az osztrák cég birtokában lévő Mol pakett 4,3 százalékát jelenti. Az OMV 2009. márciusában veszi vissza a papírokat, tette közzé.


