Vége a szlovák kettős árazásnak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSzlovákiában januártól már nem kell duálisan (vagyis koronában is) feltüntetni a kiskereskedelmi forgalomban eladásra kínált termékek, szolgáltatások árait, csak euróban.
A kereskedők azt állítják, nem kell drágulástól tartani, ám a vásárlók egyre kevésbé bíznak az efféle kijelentésekben – írja a pozsonyi Új Szó.


