BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Hová zuhant eddig az OTP?

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A Budapesti Értéktőzsde ma reggel is lejtmenettel kezdett, a blue chipek közül a legnagyobb veszteséget – az elmúlt naphoz hasonlóan – az OTP könyvelhette el.

Délelőtt 11 órakor egy OTP részvényért 5 385 forintot adtak, a papír 5,11 százalékot veszített értékéből. A Mol ára 17 265 forint volt, a Richterért 39 800 forintot adtak, míg a Magyar Telekom 695 forintot ért.

A forint a várt, a tegnapinál kissé gyengébb szinte mozgott eddig, jelenleg 270,34 forintot adnak egy euróért. A dollárára 198,62 forint, a svájci frank 184,66 forint ér.

A BUX 0,68 százalékos emelkedéssel, 20 762 ponton áll.

Deviza- és részvénypiaci adatok itt

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.