BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Óriási érdeklődés mellett keltek el a magyar kincstárjegyek

Az Államadósság Kezelő Központ több mint kétszeres túljegyzés mellett adott el 50 milliárd forintért kincstárjegyeket. A lefedettség folyamatosan magas, és hozam sem változott jelentősen.

Az Államadósság Kezelő Központ (ÁKK) 50 milliárd forintnyi kincstárjegyet értékesített 3 hónap lejárati idővel.

A kincstárjegyekre 118,53 milliárd forintnyi ajánlattal jelentkeztek be az elsődleges fogalmazók, azonban az adósságkezelő nem emelte a kibocsátási szintet.

A minimális hozam 5,9, a maximális 5,99, az átlagos hozamszint 5,98 százalékon alakult. A hozam 1 bázisponttal emelkedett az előző, hasonló futamidejű eladás átlagához képest.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.