Prémium helyett jutalmat vezetnek be a fővárosi cégeknél
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságPrémium helyett a nagyobb mérlegelési lehetőség és rugalmasság érdekében az átfogó éves teljesítményt értékelő jutalmat vezetik be a fővárosi cégeknél - döntött a Fővárosi Közgyűlés szerdai ülésén.
Erre - mint az elfogadott javaslatban olvasható - azért volt szükség, mert a kitűzött prémiumfeladatok elvégzése - ami után a prémium járt - nem tükrözi a teljes évi teljesítményt, és sem pozitív, sem negatív irányú eltérésre nem volt lehetőség.
Az előterjesztést a testület 21 igen szavazattal, 4 nem ellenében, 6 tartózkodás mellett fogadta el.


