Nagyot ment pénteken a BUX
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKiss Nicholas, az Erste Befektetési Zrt. részvényelemzője az M1 aktuális csatornán elmondta, alapvetően mindenhol jó hangulat volt a részvénypiacokon, a hét eleji korrekciót követően az utóbbi két napon „megvették” az indexeket. Hozzátette, lehetséges, hogy ez még nem trendforduló, csak egy technikai korrekció, biztató azonban, hogy az emelkedéshez átlag feletti forgalom társult a BÉT-en.
A BUMIX 3997,71 ponton zárt pénteken, ez 16,57 pontos, 0,42 százalékos emelkedés a csütörtöki záráshoz viszonyítva.


