BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Felfelé tör a BUX

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 6,42 pontos nyitás után tovább emelkedett csütörtökön délelőtt.

A BUX délelőtt fél tizenkettőkor 36 112,46 ponton állt, ami a szerdai záró értékéhez képest 286,32 pontos, 0,8 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 279,9 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 4,4 milliárd forint volt, a vezető részvények emelkedtek az előző napi záráshoz képest.

  • A Mol 14 forinttal, 0,5 százalékkal 2830 forintra erősödött.
  • Az OTP-részvények ára 110 forinttal, 1,12 százalékkal 9965 forintra nőtt.
  • A Magyar Telekom árfolyama 0,5 forinttal, 0,12 százalékkal 403,5 forintra emelkedett.
  • A Richter-papírok árfolyama 50 forinttal, 0,97 százalékkal 5230 forintra nőtt.
  • Google News Világgazdaság
    A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

    Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.