BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Gyengült a Mol árfolyama délelőtt

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 21,82 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön délelőtt.

A BUX délelőtt fél tizenkettőkor 36 458,07 ponton állt, ami a legutóbbi, szerdai záró értékéhez képest 92,17 pontos, 0,25 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 70,35 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 1,8 milliárd forint volt, a vezető részvények többsége erősödött az előző napi záráshoz képest.

  • A Mol 12 forinttal, 0,42 százalékkal 2822 forintra csökkent.
  • Az OTP-részvények ára 10 forinttal, 0,1 százalékkal 10 150 forintra erősödött.
  • A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,25 százalékkal 401 forintra nőtt.
  • A Richter-papírok árfolyama 80 forinttal, 1,52 százalékkal 5335 forintra emelkedett.
  • Google News Világgazdaság
    A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

    Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.